Asya'dan Avrupa'ya

Eşsiz konumumuz sayesinde dünya çapında geniş bir ağ oluşturma fırsatımız oluyor. Merkezimiz İstanbul'da. Asırlardır Asya'dan Avrupa'ya ithal edilen ürünler İstanbul boğazından geçmektedir, bizde bunun avantajlarını gözardı etmeyip merkezimizi buraya kurduk

/assets/images/about/slider/kollektifhouse.jpg
kollektifhouse2
Euro Contractor

Hakkımızda

Müşteri Memnuniyeti Bizim DNA'mız
Müşteri memnuniyeti ilkemize yürekten bağlı olmamız, müşterilerimizin yaptığımız işlerden memnun kalmalarının önde gelen sebeplerinden biridir.Hangi sektörde olursak olalım daima müşterilerimizin talep ve arzuları yönünde çalışmalarımızı yaparız. Hedefimiz daima en iyi servisi vermektir bunun sonucuda son derece memnun müşterilerdir. Bu memnuniyet ise istikrarlı işbirliğimizin temelidir.

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ
Euro Contractor sizin ve müşterinizin arasındaki profosyonel bağdır. Talep ettiğiniz ürünleri kaliteli ve uygun fiyatlara üretilmesini sağladığımızdan emin olabilirsiniz. Eşsiz konumumuz sayesinde dünya çapında geniş bir ağ oluşturma fırsatımız oluyor.

ALTOX HAKKINDA                                                                                                             

Altox a / s, 30 yıldan uzun süredir var olan, Danimarka'ya ait bir danışmanlık şirketidir. Kimyasal düzenleme alanında geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. kimyasal risk değerlendirmeleri yapmak ve talimatlar hazırlamak, güvenlik bilgi formlarının hazırlanması, REACH, CLP ve Biyosit Yönetmeliğinin gereklilikleri hakkında tavsiyeler, yetkililere ve sertifikasyon kuruluşlarına kimyasal kayıtlar, kozmetik içeriklerin ve kozmetik ürünlerin değerlendirilmesi ve aşağıdakiler dahil olmak üzere eşyalar için gereklilikler oyuncaklar.

https://altox.dk/

Ürünler ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için.