Birlikte Daha Güçlü

Eşsiz konumumuz sayesinde dünya çapında geniş bir ağ oluşturma fırsatımız oluyor. Merkezimiz İstanbul'da. Asırlardır Asya'dan Avrupa'ya ithal edilen ürünler İstanbul boğazından geçmektedir, bizde bunun avantajlarını gözardı etmeyip merkezimizi buraya kurduk

 Koruyucu Giysiler

Koruyucu Giysiler

2006 yılından beri, koruyucu giysiler üretimi alanında hizmet veren firmamız, profesyonel tasarım ve üretim ekibiyle gerek yurt içi gerek yurt dışı iş güvenliği firmaları için üretim hizmeti sunmaktadır. İşimizin önemini biliyor, en kaliteli ürünleri, mükemmel işçilik ve teknolojiyle birleştirerek üretimde çıtayı yükseltiyoruz. Firmamız öncelikle sürdürülebilir ve yenilikçi olmaya odaklanmaktadır. 17 yıldır Avrupa'nın en önde gelen tershane ve yapımarketlerinde tulum tasarımları ve üretimlerini gerçekleştiriyor, faaliyete geçtiğimiz günden itibaren pazarda güvenirlilik sağlamanın gururuyla pusulamızı Yurt dışı pazarına çeviriyoruz. Globalleşmeyi rekabet olarak görmüyor, kendimizi geliştirmek ve hep daha iyisine ulaşmak için bir vesile olarak görüyoruz.

BELINNO

Euro-Contractor olarak müşterilerimizi, kaliteli ürünler ve yenilikçi çözümler ile destekleyerek başarılarının sürdürülebilir olmasını sağlamak.

Müşterilerimizin ve paydaşlarımızın beklentilerini karşılamak için, yüksek teknoloji ve modern üretim-yönetim sistemleri ile kaynakları verimli kullanarak, çevreye duyarlı, kaliteli ve fark yaratan, hijyenik temizlik kağıdı üretmeye devam etmek.

 

BELINNO
Yasal yardım

Yasal yardım

Türkiye'deki temel yasal sorunları çözmeye çalışıyorsanız, Euro-Contractor size yardımcı olabilir. Amacımız, bilgi sahibi olmanıza, hazırlıklı olmanıza ve sesinizi duyurmanıza yardımcı olmaktır.

Beğenin ya da beğenmeyin, çoğumuz hayatımızın bir noktasında yasal sistemle etkileşime gireceğiz. Bazen bu karmaşık süreçleri tek başımıza çözmemiz gerekir. Euro-Contractor, müşterilerimizin seçeneklerini anlamalarına yardımcı olmak için burada. Aile hukuku, kira ihtilafları, veraset ve iş gibi önemli alanlarda yardım sunuyoruz.

Ürünler ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için.