Birlikte Daha Güçlü

Eşsiz konumumuz sayesinde dünya çapında geniş bir ağ oluşturma fırsatımız oluyor. Merkezimiz İstanbul'da. Asırlardır Asya'dan Avrupa'ya ithal edilen ürünler İstanbul boğazından geçmektedir, bizde bunun avantajlarını gözardı etmeyip merkezimizi buraya kurduk

Starline

STARLINE İş Güvenliği olarak, alanımızda bir dünya devi olmayı hedefliyoruz. “İş ve İşçi Güvenliği” denildiğinde akla gelen ilk firma olmak tek amacımızdır. Sadece ürünlerimizin kalite ve çeşitliliği ile değil, verdiğimiz eğitimler ve toplum bilincini arttırmak adına attığımız tüm adımlar ile bu konuya dikkat çekmek ve ilerki yıllarda bilgi birikimimizi sempozyumlarla tüm dünya ile paylaşmak istiyoruz.

Padel Court

Dünyanın her ülkesinde spor tesisleri kurmuş, sosyal alanlar oluşturmuş, her bölgede partneri olan, bu alanda küresel ölçekte lider bir şirket olmak için çalışıyoruz.

İnsanların daha iyi yaşamasını sağlayacak spor tesisleri ve sosyal alanlar inşa etmek için buradayız.

Padel Court

Faber Kimya ve İlaç

Faber Kimya & İlaç sağlıklı yaşamın vazgeçilmez unsuru olan hijyenin sağlanması konusunda, sektörde endüstriyel ürünler ve hizmetler sunmak amacıyla 1994 yılında İstanbul’da kuruldu.
 

Kardeşler Uçan Yağlar

Kardeşler Uçan Yağlar Sanayi A.Ş. 1957 yılında İstanbul'da bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Kuruluşundan sonra, şekerleme, meşrubat sanayi ve ilaç sektörüne cihaz, hammadde ve ambalaj temin etmiş ve yurtdışındaki pek çok firmanın Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir.

Ürünler ve Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için.